Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

Koku Kimliği

Değerli baharatlar ve odunsu aromaları bir araya getiren bu koku maskülenlik ve zenginlik timsalidir. Baştan çıkarıcı baharat aromaları neroli ve menekşe ile dengelenir. Alt notalarda oud, ambergris ve mür reçinesi birleşerek sofistike bir deneyim oluşturur. 

Ürünün Hikayesi

Kalitenin ve detaylara verilen önemin varabileceği en üst seviye, dünyada şimdiye dek yapılmış en değerli mumlardan biri olan bu ürün tarihi bir binadan esinlenerek yorumlanmıştır. Bu göz alıcı yapının en önemli özelliklerinden biri altın işlemelerle süslenen  ahşap kapısı, görkemli pencereleri ve ustalıkla işlenmiş kolonlarıdır.  Casa di Pietra’nın tek yalın detayı olan camlarından ışık hüzmesi yayılarak ortamınızı büyüleyici bir atmosfere dönüştürür. 

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.