Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

Koku Kimliği

Sade ve etkileyici bir profile sahip kavun kokusuyla başlayan serüven, meyveli ve tatlı notalarla devam ederek yumuşak geçişlerle unutulmaz bir hikaye sunar. Alt notalarındaki mangonun egzotik esintilerine odunsu bir dokunuş eklenerek mekânın atmosferini değiştirir.

Ürünün Hikayesi

Bu üründe tüm insanlığın taşıdığı yükü anlatan Atlas ve burçlarla insan sembolize edilerek yorumlanmıştır. Yunan mitolojisinde tanrıların insanoğlundan olan çocuklarına Titan denilirdi. Zamanla Titanlar ile Tanrılar arasında anlaşmazlıklar çıkmış ve Prometheus’un ateşi, Olimpos’tan çalması ile savaş başlamış ve bu savaşta Titanlara öncülük eden Atlas savaşı kaybedince Tanrılar tarafından dünyayı omuzlarında taşımakla cezalandırılmıştır. Atlas’ın dünyayı omuzlarında taşıması birçok literatüre ilham kaynağı olmuştur. Tıpta kafatasını taşıyan ilk omura, coğrafyada haritaların bir araya getirildiği kitaplara atlas denmiştir. Felsefede Atlas’ın yükü, insanoğlunun taşıdığı yük (kendi benliği) yani ego olarak sembolize edilmiştir.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.