koku Kimliği

Oldukça yoğun bir aromaya sahip olan koku; sedir ağacı, tütsü, karabiber ve amber gibi baharatlı notalara ev sahipliği yapar. Alt notalarda ise ylang-ylang, vanilya ve karamelin sıcaklık katan etkisiyle eşsiz bir tatlı baharat dengesi oluşturur.

Üretim Tekniği

Lumina el imalatı camdan üretilmiştir. Üzerindeki desenlerin tamamı zanaatkâr ustalarımız tarafından el işçiliğiyle yapılmış ve işlemelerde 24 ayar altın kullanılmıştır. Cam boyaları ile dekore edilen tasarım sınırlı sayıda üretilmiştir.

Ürünün Hikayesi

Bu üründe ay döngüsü stilize edilerek yorumlanmıştır. Ay sembolü, doğadaki, evrendeki düalite prensibini ve birtakım güçlerin kutupsallık göstergesini simgelemek üzere kullanılır. Periyodik değişimin ve yenilenmenin sembolü olan Ay döngüsü, ilahi güneşten yansıyan ışık olduğu için insan mantığını sembolize eder. O, gecenin gözüdür; tıpkı güneşin, günün gözü olduğu gibi. 8 Ay döngüsü vardır; döngüler bir araya gelerek yaşamlarımıza yansıyan sekiz kademeli bir değişim döngüsü oluşturmaktadır. Bir yeni aydan diğer yeni aya, tam bir ilerletilmiş ay döngüsü yaklaşık olarak 29 yıl alır. Oluşturduğu manyetik alan ve gelgitler insan ruhundaki değişim ve gelişimi temsil eder. Ay arınmış sevgidir. Güneş ve Ay ruh ve bedendir, altın ve gümüş kral ve kraliçedir.

Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.