Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

Koku Kimliği

Gül ve yaseminin baş döndüren açılış notalarına narenciye ve limonsu dokunuşlar eşlik eder. Sıcak ve tatlı koku profili sedir ağacı ve balsamın odunsu profiliyle güçlenerek derin bir yenilenme hissiyle ortamı yumuşatır.

Ürünün Hikayesi

Bu üründe ay ve güneş sembolü stilize edilerek yorumlanmıştır. Biri günü, biri geceyi aydınlatan iki büyük ışık kaynağıdır Ay ve Güneş. Yüzyıllar boyu birçok hikayeye konu olmalarının yanı sıra dünya üzerinde hayatın var olmasını sağlarlar. Samanyolu’ndaki 200 milyar yıldızdan birisi olan Güneş ile, Dünya’nın tek doğal uydusu olan Ay’ın Güneş Sistemi’ndeki her hareketi hem dünyayı hem de insanları doğrudan etkiler. Bu nedenle sadece doğa olaylarında değil astroloji, müzik, resim, moda ve dekorasyon gibi birbirinden farklı birçok alanda konu edilmişlerdir.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.