Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

Koku Kimliği

Portakal, tarçın ve karanfil ile tatlı bir açılış yapan koku profili hem baharatlı hem de tatlı bir hava yaratan bir dönüşüm başlatır. Elma ve balkabağı ile dönüşümü sürdürürken çiçeksi ve vanilyalı ve odunsu kokular ile zengin bir aroma şelalesi oluşturur.

Ürünün Hikayesi

Bu üründe ağaç kabuğu motifi yorumlanmıştır. Bilgeliğin ve köklü bir yaşamın sırlarını simgeleyen ağacın geniş dış gövdesinin ve kalın kabuğunun uzun yaşamı, bereketli toprağı ve yaşamsal kutsallığı yansıttığına inanılır. Kökleriyle yerin yani Dünya’nın veya maddenin bilgisini alan ve yukarıya doğru uzanan dallarıyla ruhsal etkileri toplayarak maddeyi ve ruhu kendi gövdesinde bir araya getiren, birleştiren bir hayat modelini sembolize eder.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.