Kullanım Talimatı

Her bir Leone di Fiume ürünü %100 doğal soya mumundan yapılmış ve parfüm kalitesinde esanslar kullanılmıştır. Soya mumlarının hafızası vardır, bu nedenle mumun üst tabakası tamamen eriyinceye kadar söndürülmemesi gerekmektedir. Bu süre küçük mumlarda 2 saat, büyük mumlarda 4 saate kadar sürebilir. Ürünü nemli bir bez ile temizleyiniz.

Koku Kimliği

Lavantanın ferah notalarıyla adeta bir lavanta bahçesine açılan koku profili tazelik dolu bir ortam yaratır. Orta ve alt notalarda limon, amber ve misk ile güçlenerek enerji veren bir esintiye dönüştürür.

Ürünün Hikayesi

Bu ürün mucizevi bal peteğinden esinlenerek yorumlanmıştır. Petek; bal arılarının larvalarını, bal ve polen depolarını saklamak için yuvalarında inşa ettikleri altıgen prizmatik balmumu hücrelerinden oluşan bal peteğinin geometrik şeklidir. İki farklı teori olmasına rağmen bal peteklerinin neden bu şekilde olduğuna dair kesin bir bilgi yoktur. Belki de sadece doğanın bir başka mucizesidir. Tıpkı birbirinden güzel çiçeklerin arılar sayesinde bala dönüşmesi gibi.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.